Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC56AS_R1_00001
1.5SMC56AS_R1_00001
1.5SMC56AS_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMC10AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.5A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 53.2V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 799 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC56AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 19.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 47.8V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 53.2V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 77V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMC56AS_R1_00001
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMC56AS_R1_00001 1.5SMC56AS_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMC10AS_SERIES-1864796.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,47.8V,UNI