Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMC6.8CA_R1_00001
1.5SMC6.8CA_R1_00001
1.5SMC6.8CA_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMC_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 143A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 6.45V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMC6.8CA_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: GLASS PASSIVATED JUNCTION TRANSI, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 143A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 5.8V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 6.45V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 10.5V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Bidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
1.5SMC6.8CA_R1_00001 1.5SMC6.8CA_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMC_SERIES-1864797.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,5.8V,BI