Technische Details 1.5SMC82CA TR13 Central Semiconductor Corp
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113V DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 13.5A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70.1V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 113V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No.
Weitere Produktangebote 1.5SMC82CA TR13
|---|---|---|---|---|---|
1.5SMC82CA TR13 | Hersteller : Central Semiconductor Corp |
Description: TVS DIODE 70.1VWM 113VC SMC |
auf Bestellung 2500 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
auf Bestellung 10 Stücke: Lieferzeit 10-14 Tag (e) |
1.5SMC82CA/TR13 | Hersteller : YAGEO |
Produkt ist nicht verfügbar |
1.5SMC82CA TR13 | Hersteller : Central Semiconductor |
ESD Suppressors / TVS Diodes Bi-Directional TVS 1500W 82V 1.0mA |
Produkt ist nicht verfügbar |
ESD Protection Diodes / TVS Diodes BID Wkg70.1V 1CH SMD DO214AB2 Bkdn77.9V |