Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMCJ100A_R1_00001
1.5SMCJ100A_R1_00001
1.5SMCJ100A_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMCJ_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 111V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMCJ100A_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: SURFACE MOUNT TRANSIENT VOLTAGE, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 9.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 100V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 111V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 162V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: DO-214AB, SMC
Mounting Type: Surface Mount
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 1600 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
1.5SMCJ100A_R1_00001 1.5SMCJ100A_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMCJ_SERIES-1865193.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,100V,UNI