Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMCJ12AS_R1_00001
1.5SMCJ12AS_R1_00001
1.5SMCJ12AS_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMCJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 75.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 13.3V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 459 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMCJ12AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TVS DIODE 12VWM 19.9VC DO214AB, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 75.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 12V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 13.3V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 19.9V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Weitere Produktangebote 1.5SMCJ12AS_R1_00001
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMCJ12AS_R1_00001 1.5SMCJ12AS_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMCJ8_5AS_SERIES-1864873.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,12V,UNI
Produkt ist nicht verfügbar
1.5SMCJ12AS-R1-00001 1.5SMCJ12AS-R1-00001 Hersteller : Panjit 1_5SMCJ8_5AS_SERIES-1864873.pdf ESD Protection Diodes / TVS Diodes TVS DIODE 1.5KW 12V