Produkte > PANJIT INTERNATIONAL INC. > 1.5SMCJ17AS_R1_00001
1.5SMCJ17AS_R1_00001
1.5SMCJ17AS_R1_00001 Panjit International Inc.
1.5SMCJ8.5AS_SERIES.pdf
Hersteller: Panjit International Inc.
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53.3A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V
Supplier Device Package: DO-214AB (SMC)
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 18.9V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V
Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW)
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1.5SMCJ17AS_R1_00001 Panjit International Inc.
Description: TRANSIENT VOLTAGE SUPPRESSOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: DO-214AB, SMC, Mounting Type: Surface Mount, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 53.3A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 17V, Supplier Device Package: DO-214AB (SMC), Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 18.9V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 27.6V, Power - Peak Pulse: 1500W (1.5kW), Power Line Protection: No, Part Status: Active.
Type: Zener
Applications: General Purpose
Unidirectional Channels: 1
Power Line Protection: No
Part Status: Active
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
1.5SMCJ17AS_R1_00001 1.5SMCJ17AS_R1_00001 Hersteller : Panjit 1_5SMCJ8_5AS_SERIES-1865080.pdf ESD Suppressors / TVS Diodes 1500W,Transient Voltage Suppressors,SMC,17V,UNI