Produkte > CORNELL DUBILIER > 108TTA035M
108TTA035M
108TTA035M Cornell Dubilier
tta.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (13 X 26mm) Axial 0.2321 Ohm 980mA 2000h 85°C
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 69
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 108TTA035M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL TH, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Package / Case: Axial, Can, Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 232.1mOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Part Status: Active, Capacitance: 1000 µF, Voltage - Rated: 35 V, Ripple Current @ Low Frequency: 980 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 1.3524 A @ 50 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
108TTA035M 108TTA035M Hersteller : Cornell Dubilier tta.pdf Cap Aluminum Lytic 1000uF 35V 20% (13 X 26mm) Axial 0.2321 Ohm 980mA 2000h 85°C
auf Bestellung 260 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 69
auf Bestellung 17000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 200
auf Bestellung 200 Stücke:
Mindestbestellmenge: 100
auf Bestellung 279 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
auf Bestellung 279 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
108TTA035M 108TTA035M Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 1000uF 35V 20%
auf Bestellung 1286 Stücke:
108TTA035M 108TTA035M Hersteller : Cornell Dubilier - CDE TTA.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - Axial Leaded 1000uF 35V 20%
108TTA035M 108TTA035M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles TTA.pdf Description: CAP ALUM 1000UF 20% 35V AXIAL TH
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Package / Case: Axial, Can
Size / Dimension: 0.512" Dia x 1.024" L (13.00mm x 26.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 232.1mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Part Status: Active
Capacitance: 1000 µF
Voltage - Rated: 35 V
Ripple Current @ Low Frequency: 980 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 1.3524 A @ 50 kHz
Mindestbestellmenge: 4
108TTA035M 108TTA035M Hersteller : CORNELL DUBILIER TTA.pdf Description: CORNELL DUBILIER - 108TTA035M - ALUMINUM ELECTROLYTIC CAPACITOR 1000UF,
tariffCode: 85322200
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 311 Stücke:
1000uF 35V - 108TTA035M