Produkte > KYOCERA AVX > 1001435M0-AA10L0070N
1001435M0-AA10L0070N
1001435M0-AA10L0070N KYOCERA AVX
AVX-E_1001435M0.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Antennas On/Off Grd Dual Bd W iFi Stamp Metal 70mm
auf Bestellung 1140 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1001435M0-AA10L0070N KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, WLAN M0 70, Features: Cable - 70mm, Packaging: Box, Mounting Type: Surface Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 4.2dBi, 4.7dBi, 6.4dBi, 6dBi, Termination: Solder, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: Stamped Metal, Height (Max): 0.374" (9.50mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4425GHz, 5.5GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 70mm
Packaging: Box
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, 5.15GHz ~ 5.85GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 4.2dBi, 4.7dBi, 6.4dBi, 6dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: Stamped Metal
Height (Max): 0.374" (9.50mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4425GHz, 5.5GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
auf Bestellung 1399 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1001435M0-AA10L0070N Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-e_1001435m0.pdf Antenna Embeded 6.4dBi Gain 2485MHz/5825MHz
auf Bestellung 480 Stücke:
Mindestbestellmenge: 81
Mindestbestellmenge: 1440
Mindestbestellmenge: 1440