Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1001932FT-AA10L0100
1001932FT-AA10L0100
1001932FT-AA10L0100 KYOCERA AVX Components
avx-e_1001932ft.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Antenna Embedded 6.11dBi Gain 2485MHz/5825MHz/7125MHz Bag
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1001932FT-AA10L0100 KYOCERA AVX Components
Description: RF ANT 2.4GHZ/5GHZ PCB TRACE ADH, Features: Cable - 100mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.5dBi, 3.7dBi, 3.4dBi, 4.4dBi, Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.006" (0.15mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Part Status: Active.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1001932FT-AA10L0100 1001932FT-AA10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-e_1001932ft.pdf Antenna Embedded 6.11dBi Gain 2485MHz/5825MHz/7125MHz Bag
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, 4.9GHz ~ 5.9GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.5dBi, 3.7dBi, 3.4dBi, 4.4dBi
Termination: U.FL (UMCC), I-PEX MHF1
Number of Bands: 2
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.006" (0.15mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Mindestbestellmenge: 4
1001932FT-AA10L0100 1001932FT-AA10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-E_1001932FT.pdf Antennas Tunable WiFi 6E/BT F PC 100mm Cable MHF C
auf Bestellung 702 Stücke: