Produkte > KYOCERA AVX > 1001932PT-AC10L0100
1001932PT-AC10L0100
1001932PT-AC10L0100 KYOCERA AVX
AVX-E_1001932PT.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Antennas Tunable WiFi 6E/BT P CB 100mm Cable MHF4L
auf Bestellung 7571 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1001932PT-AC10L0100 KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, WLAN T 100, Features: Cable - 100mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.585GHz, 5.15GHz ~ 5.825GHz, Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™, Gain: 2.5dBi, 4.4dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 2, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.063" (1.60mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5GHz, RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.585GHz, 5.15GHz ~ 5.825GHz
Applications: Bluetooth, Wi-Fi, WLAN, Zigbee™
Gain: 2.5dBi, 4.4dBi
Termination: U.FL
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.063" (1.60mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz, 5GHz
RF Family/Standard: 802.15.4, Bluetooth, WiFi
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
auf Bestellung 981 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1001932PT-AC10L0100 1001932PT-AC10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-e_1001932pt.pdf Antenna Embedded 6.11dBi Gain 2485MHz/5825MHz/7125MHz Automotive Bag