Produkte > KYOCERA AVX > 1002289F0-AA10L0025
1002289F0-AA10L0025
1002289F0-AA10L0025 KYOCERA AVX
AVX-E_1002289.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Antennas LTE/LPWA/cellular FP C 25mm Cable MHF Con
auf Bestellung 267 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1002289F0-AA10L0025 KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, PENLT F0 25, Features: Cable - 25mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, Applications: Cellular, LTE-M, NB-IoT, loRa, SigFox, Gain: 2.9dBi, 4.3dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 2, VSWR: 2.5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz, RF Family/Standard: Cellular, Power - Max: 2 W.
Weitere Produktangebote 1002289F0-AA10L0025
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Produkt ist nicht verfügbar
Features: Cable - 25mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications: Cellular, LTE-M, NB-IoT, loRa, SigFox
Gain: 2.9dBi, 4.3dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz
RF Family/Standard: Cellular
Power - Max: 2 W