Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1002289F0-AA10L0120
1002289F0-AA10L0120 KYOCERA AVX Components
avx-e_1002289.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
LTE / Cellular Wide Band FPC Embedded Antenna
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1002289F0-AA10L0120 KYOCERA AVX Components
Description: LTE/LPWA/CELLULAR FPC ANTENNA, 1, Features: Cable - 120mm, Packaging: Bulk, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz, Applications: 5G, CAT-M, IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, NB-IoT, Sigfox, Gain: 2.9dBi, 4.3dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 2, VSWR: 2.5, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: Wide Band, Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz, RF Family/Standard: Cellular, General ISM, Power - Max: 2 W.
Weitere Produktangebote 1002289F0-AA10L0120
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 120mm
Packaging: Bulk
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 698MHz ~ 960MHz, 1.71GHz ~ 2.69GHz
Applications: 5G, CAT-M, IoT, LoRa, LPWA, LTE, M2M, NB-IoT, Sigfox
Gain: 2.9dBi, 4.3dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 2
VSWR: 2.5
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: Wide Band
Frequency (Center/Band): 829MHz, 2.2GHz
RF Family/Standard: Cellular, General ISM
Power - Max: 2 W