Produkte > KYOCERA AVX > 1003893FT-AA10L0100
1003893FT-AA10L0100
1003893FT-AA10L0100 KYOCERA AVX
AVX_E_1003893FT.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Antennas Tunable 2.4GHz/BT FP C 100mm Cable MHF Co
auf Bestellung 1222 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1003893FT-AA10L0100 KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, WLANB FT AA10 0100, Features: Cable - 100mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz, Applications: WLAN, Gain: 3.3dBi, Termination: U.FL, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.005" (0.12mm), Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4425GHz, Part Status: Active, Power - Max: 500 mW.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 100mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.485GHz
Applications: WLAN
Gain: 3.3dBi
Termination: U.FL
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.005" (0.12mm)
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4425GHz
Part Status: Active
Power - Max: 500 mW
auf Bestellung 1006 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
1003893FT-AA10L0100 1003893FT-AA10L0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-e_1003893ft.pdf Antenna Embedded 3.3dBi Gain 2485MHz