Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 1005188F0-AS70L0100
1005188F0-AS70L0100
1005188F0-AS70L0100 KYOCERA AVX Components
avx-e_1005188f0.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Antenna Embedded 5.2dBi Gain 8500MHz Automotive
auf Bestellung 2000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1005188F0-AS70L0100 KYOCERA AVX Components
Description: UWB FPC ANTENNA, 100MM CABLE, SM, Features: Cable - 100mm, Packaging: Bag, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 6GHz ~ 8.5GHz, Applications: UWB, Gain: 5.2dBi, Termination: SMA Male, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Flat Patch, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 7.25GHz, RF Family/Standard: General ISM, Power - Max: 10 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1005188F0-AS70L0100 1005188F0-AS70L0100 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-E_1005188F0.pdf Description: UWB FPC ANTENNA, 100MM CABLE, SM
Features: Cable - 100mm
Packaging: Bag
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 6GHz ~ 8.5GHz
Applications: UWB
Gain: 5.2dBi
Termination: SMA Male
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Flat Patch
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 7.25GHz
RF Family/Standard: General ISM
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 470 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
1005188F0-AS70L0100 1005188F0-AS70L0100 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-E_1005188F0.pdf Antennas UWB FPC 100mm Cable SMA Connector