Produkte > ETHERTRONICS / KYOCERA AVX > 1005190F0-AA70L0025
1005190F0-AA70L0025
1005190F0-AA70L0025 Ethertronics / Kyocera AVX
AVX_E_1005190F0-1772026.pdf
Hersteller: Ethertronics / Kyocera AVX
Antennas ETHERTRONICS BUY/RESALE
auf Bestellung 490 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1005190F0-AA70L0025 Ethertronics / Kyocera AVX
Description: ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0025 MHF, Features: Cable - 25mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz, Applications: UWB, Gain: 5.3dBi, Termination: MHF, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 7.5GHz, Power - Max: 10 W.
Weitere Produktangebote 1005190F0-AA70L0025
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Cable - 25mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz
Applications: UWB
Gain: 5.3dBi
Termination: MHF
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 7.5GHz
Power - Max: 10 W
Produkt ist nicht verfügbar
1005190F0-AA70L0025 1005190F0-AA70L0025 Hersteller : KYOCERA AVX AVX_E_1005190F0-3162136.pdf Antennas UWB FPC 25mm side Ca ble MHF Connector