Produkte > ETHERTRONICS / KYOCERA AVX > 1005190F0-AS70L0050
1005190F0-AS70L0050
1005190F0-AS70L0050 Ethertronics / Kyocera AVX
AVX_E_1005190F0-3162136.pdf
Hersteller: Ethertronics / Kyocera AVX
Antennas Assembly UWB68 F0 0050 SMA R
auf Bestellung 900 Stücke:
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1005190F0-AS70L0050 Ethertronics / Kyocera AVX
Description: ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0050 SMA, Features: Cable - 50mm, Packaging: Box, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz, Applications: UWB, Gain: 5.3dBi, Termination: MHF, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 7.5GHz, Power - Max: 10 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1005190F0-AS70L0050 1005190F0-AS70L0050 Hersteller : KYOCERA AVX AVX-E_1005190F0.pdf Antennas UWB FPC 50mm side Ca ble SMA Connector
auf Bestellung 776 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Features: Cable - 50mm
Packaging: Box
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 7.5GHz
Power - Max: 10 W