Produkte > KYOCERA AVX > 1005190F0-AS70L0100
1005190F0-AS70L0100
1005190F0-AS70L0100 KYOCERA AVX
AVX-E_1005190F0.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0100 SMA
Packaging: Box
Features: Cable - 100mm
Mounting Type: Adhesive
Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz
Antenna Type: PCB Trace
Height (Max): 0.008" (0.20mm)
Frequency Group: SHF (f > 4GHz)
Frequency (Center/Band): 7.5GHz
Part Status: Active
Power - Max: 10 W
auf Bestellung 341 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1005190F0-AS70L0100 KYOCERA AVX
Description: ANTENNA ASSY, UWB68 F0 0100 SMA, Packaging: Box, Features: Cable - 100mm, Mounting Type: Adhesive, Frequency Range: 6.5GHz ~ 8.5GHz, Applications: UWB, Gain: 5.3dBi, Termination: MHF, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: PCB Trace, Height (Max): 0.008" (0.20mm), Frequency Group: SHF (f > 4GHz), Frequency (Center/Band): 7.5GHz, Part Status: Active, Power - Max: 10 W.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1005190F0-AS70L0100 1005190F0-AS70L0100 Hersteller : KYOCERA AVX Components avx-e_1005190f0.pdf Antenna Embeded 5.3dBi Gain 8500MHz Automotive
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produkt ist nicht verfügbar
1005190F0-AS70L0100 1005190F0-AS70L0100 Hersteller : KYOCERA AVX AVX_E_1005190F0-3162136.pdf Antennas UWB FPC 100mm side Cable SMA Connector