Produkte > CNC TECH > 10064-22-1-0500-005-1-TS
10064-22-1-0500-005-1-TS
10064-22-1-0500-005-1-TS CNC Tech
10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 30V BLU FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 30V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0100"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 2884 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 13
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-22-1-0500-005-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 22AWG 30V BLU FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 30V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0100", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.