Produkte > CNC TECH > 10064-28-1-0500-006-1-TS
10064-28-1-0500-006-1-TS
10064-28-1-0500-006-1-TS CNC Tech
10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 28AWG 30V BRN FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 30V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 28 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0047"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.023" (0.58mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Brown
auf Bestellung 4466 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-28-1-0500-006-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 28AWG 30V BRN FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 30V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 28 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0047", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.023" (0.58mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown.
Weitere Produktangebote 10064-28-1-0500-006-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10064-28-1-0500-006-1-TS 10064-28-1-0500-006-1-TS Hersteller : CNC Technology 3091006428awg.pdf FEP Insulated Hook-Up Wire UL10064, 28AWG, 30V, 105°C to -80°C, BROWN, 500FT REEL