Produkte > CNC TECH > 10064-30-1-0500-007-1-TS
10064-30-1-0500-007-1-TS
10064-30-1-0500-007-1-TS CNC Tech
10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 30AWG 30V GREEN
Packaging: Spool
Voltage: 30V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 30 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0039"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.019" (0.50mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Green
auf Bestellung 30000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-30-1-0500-007-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 50', Packaging: Spool, Voltage: 30V, Length: 50.00' (15.24m), Wire Gauge: 30 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0039", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.019" (0.50mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10064-30-1-0500-007-1-TS 10064-30-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 50'
Packaging: Spool
Voltage: 30V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 30 AWG
Conductor Strand: 7/0.0039"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 10064
Jacket Color: Green
auf Bestellung 10 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
10064-30-1-0500-007-1-TS 10064-30-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 100'
Voltage: 30V
Wire Gauge: 30 AWG
auf Bestellung 9 Stücke:
10064-30-1-0500-007-1-TS 10064-30-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 30AWG 30V GRN 25'
Voltage: 30V
Wire Gauge: 30 AWG
auf Bestellung 1 Stücke:
10064-30-1-0500-007-1-TS 10064-30-1-0500-007-1-TS Hersteller : CNC Technology 3081006430awg.pdf Hook-up Wire 30AWG 152.4m 16.51mm Tinned Copper 30V Reel
Produkt ist nicht verfügbar