Produkte > CNC TECH > 10064-32-1-0500-003-1-TS
10064-32-1-0500-003-1-TS
10064-32-1-0500-003-1-TS CNC Tech
10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 25'
Packaging: Spool
Voltage: 30V
Length: 25.00' (7.62m)
Wire Gauge: 32 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0031"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0027" (0.069mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 18 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-32-1-0500-003-1-TS CNC Tech
Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 500', Packaging: Spool, Voltage: 30V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 32 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0031", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0027" (0.069mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10064-32-1-0500-003-1-TS 10064-32-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 50'
Packaging: Spool
Voltage: 30V
Length: 50.00' (15.24m)
Wire Gauge: 32 AWG
Conductor Strand: 7/0.0031"
Cable Type: Hook-Up
Ratings: UL Style 10064
Jacket Color: Yellow
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
10064-32-1-0500-003-1-TS 10064-32-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 100'
Voltage: 30V
Wire Gauge: 32 AWG
auf Bestellung 11 Stücke:
10064-32-1-0500-003-1-TS 10064-32-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V YEL 500'
Voltage: 30V
Wire Gauge: 32 AWG
auf Bestellung 13 Stücke:
10064-32-1-0500-003-1-TS 10064-32-1-0500-003-1-TS Hersteller : CNC Technology 3071006432awg.pdf Hook-up Wire 32AWG 152.4m 15.24mm Tinned Copper 30V Reel
Produkt ist nicht verfügbar