Produkte > CNC TECHNOLOGY > 10064-32-1-0500-008-1-TS
10064-32-1-0500-008-1-TS
10064-32-1-0500-008-1-TS CNC Technology
3071006432awg.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 32AWG 152.4m 15.24mm Tinned Copper 30V Reel
auf Bestellung 4390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 486
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-32-1-0500-008-1-TS CNC Technology
Description: HK-UP STD 32AWG 30V ORN FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 30V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 32 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0031", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0027" (0.069mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Orange.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10064-32-1-0500-008-1-TS 10064-32-1-0500-008-1-TS Hersteller : CNC Technology 3071006432awg.pdf Hook-up Wire 32AWG 152.4m 15.24mm Tinned Copper 30V Reel
auf Bestellung 4390 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 344
10064-32-1-0500-008-1-TS 10064-32-1-0500-008-1-TS Hersteller : CNC Tech 10064-XX-1-0500-0XX-1-TS.pdf Description: HK-UP STD 32AWG 30V ORN FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 30V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 32 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0031"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.015" (0.38mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0027" (0.069mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Orange
Mindestbestellmenge: 17