Produkte > CNC TECHNOLOGY > 10064-32-1-0500-012-1-TS
10064-32-1-0500-012-1-TS
10064-32-1-0500-012-1-TS CNC Technology
3071006432awg.pdf
Hersteller: CNC Technology
FEP Insulated Hook-Up Wire UL10064, 32AWG, 30V, 105°C to -80°C, GREY, 500FT REEL
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10064-32-1-0500-012-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRY FEET, Packaging: Spool, Voltage: 30V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 32 AWG, Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP), Conductor Strand: 7/0.0031", Operating Temperature: -80°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.022" (0.55mm), Ratings: UL Style 10064, Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Gray.
Weitere Produktangebote 10064-32-1-0500-012-1-TS
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
10064-32-1-0500-012-1-TS 10064-32-1-0500-012-1-TS Hersteller : CNC Tech 1006432AWG.pdf Description: HOOK-UP STRND 32AWG 30V GRY FEET
Packaging: Spool
Voltage: 30V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 32 AWG
Jacket (Insulation) Material: Fluorinated Ethylene-Propylene (FEP)
Conductor Strand: 7/0.0031"
Operating Temperature: -80°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.022" (0.55mm)
Ratings: UL Style 10064
Jacket (Insulation) Thickness: 0.006" (0.15mm)