1008-152H API Delevan Inc.
page14_1008.pdf
Hersteller: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 548MA 500MOHM SM
Tolerance: ±3%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, J-Lead
Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 500mOhm Max
Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz
Frequency - Self Resonant: 92MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz
Supplier Device Package: 1008
Height - Seated (Max): 0.085" (2.16mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.5 µH
Current Rating (Amps): 548 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1008-152H API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 548MA 500MOHM SM, Tolerance: ±3%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, J-Lead, Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 500mOhm Max, Q @ Freq: 30 @ 7.9MHz, Frequency - Self Resonant: 92MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 7.9 MHz, Supplier Device Package: 1008, Height - Seated (Max): 0.085" (2.16mm), Part Status: Active, Inductance: 1.5 µH, Current Rating (Amps): 548 mA.
Weitere Produktangebote 1008-152H
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1008-152H 1008-152H Hersteller : API Delevan 1008-18091.pdf Fixed Inductors 1.5uH 3% .5ohm Unsheilded SMT RF