1008-473J
1008-473J API Delevan Inc.
page14_1008.pdf
Hersteller: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 10Ohm Max
Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz
Frequency - Self Resonant: 11MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz
Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm)
Part Status: Active
Inductance: 47 µH
Current Rating (Amps): 120 mA
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1008-473J API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 120MA 10 OHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.105" L x 0.095" W (2.66mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 10Ohm Max, Q @ Freq: 30 @ 2.5MHz, Frequency - Self Resonant: 11MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.5 MHz, Height - Seated (Max): 0.095" (2.41mm), Part Status: Active, Inductance: 47 µH, Current Rating (Amps): 120 mA.
Weitere Produktangebote 1008-473J
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
1008-473J 1008-473J Hersteller : Delevan page14_1008.pdf RF Inductors - SMD 47uH 5%