Produkte > KYOCERA AVX > 100A0R5BW150XT
100A0R5BW150XT
100A0R5BW150XT KYOCERA AVX
100A.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX
Description: CAP CER .5PF 150V .1PF NONSTND
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 150V
Temperature Coefficient: P90
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Capacitance: 0.5 pF
auf Bestellung 379 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100A0R5BW150XT KYOCERA AVX
Description: CAP CER .5PF 150V .1PF NONSTND, Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Temperature Coefficient: P90, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Part Status: Active, Capacitance: 0.5 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100A0R5BW150XT 100A0R5BW150XT Hersteller : KYOCERA AVX 100A-2899686.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 150volts 0.5pF
auf Bestellung 610 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
100A0R5BW150XT 100A0R5BW150XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 100a.pdf Cap Ceramic 0.5pF 150V +90±20ppm/C 0.1pF Pad SMD 125°C Low ESR T/R
Produkt ist nicht verfügbar
100A0R5BW150XT 100A0R5BW150XT Hersteller : KYOCERA AVX 100A.pdf Description: CAP CER .5PF 150V .1PF NONSTND
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Temperature Coefficient: P90
Part Status: Active
Capacitance: 0.5 pF