Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 100A120JW150XT
100A120JW150XT
100A120JW150XT KYOCERA AVX Components
100a.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 12pF 150V +90±20ppm/C 5% Pad SMD 125°C Low ESR T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100A120JW150XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 12PF 150V P90 0505, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 150V, Package / Case: 0505 (1313 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.057" (1.45mm), Capacitance: 12 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100A120JW150XT 100A120JW150XT Hersteller : KYOCERA AVX 100A.pdf Description: CAP CER 12PF 150V P90 0505
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 150V
Package / Case: 0505 (1313 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.055" L x 0.055" W (1.40mm x 1.40mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.057" (1.45mm)
Capacitance: 12 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
100A120JW150XT 100A120JW150XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 100a.pdf Cap Ceramic 12pF 150V P90 5% Pad SMD 0505 125°C T/R
auf Bestellung 850 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
auf Bestellung 850 Stücke:
Mindestbestellmenge: 47
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 150V
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 12 pF
auf Bestellung 665 Stücke:
Mindestbestellmenge: 4
100A120JW150XT 100A120JW150XT Hersteller : American Technical Ceramics (ATC) 100a-242214.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 150volts 12pF 5%
auf Bestellung 300 Stücke:
Produkt ist nicht verfügbar
100A120JW150XT 100A120JW150XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 100a.pdf Cap Ceramic 12pF 150V 5% Pad SMD 125°C T/R