Produkte > ATC / KYOCERA AVX > 100B201JT300XT
100B201JT300XT
100B201JT300XT ATC / Kyocera AVX
100B-2899743.pdf
Hersteller: ATC / Kyocera AVX
Silicon RF Capacitors / Thin Film 300volts 200pF 5%
auf Bestellung 861 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100B201JT300XT ATC / Kyocera AVX
Description: CAP CER 200PF 300V P90 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Voltage - Rated: 300V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 200 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100B201JT300XT 100B201JT300XT Hersteller : KYOCERA AVX 100B.pdf Description: CAP CER 200PF 300V P90 1111
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Voltage - Rated: 300V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 200 pF
auf Bestellung 404 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
100B201JT300XT 100B201JT300XT Hersteller : KYOCERA AVX 100B.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 300volts 200pF 5%
auf Bestellung 546 Stücke:
100B201JT300XT 100B201JT300XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 100b.pdf Cap Ceramic 200pF 300V P90 5% Pad SMD 1111 175°C T/R
Produkt ist nicht verfügbar
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±5%
Voltage - Rated: 300V
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 200 pF