Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 100B3R0BT500XT
100B3R0BT500XT
100B3R0BT500XT KYOCERA AVX Components
100b.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 3pF 500V +90±30ppm/C 0.1pF Pad SMD 1111 175°C T/R
auf Bestellung 1000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100B3R0BT500XT KYOCERA AVX Components
Description: CAP CER 3PF 500V P90 1111, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.1pF, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Capacitance: 3 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100B3R0BT500XT 100B3R0BT500XT Hersteller : KYOCERA AVX Components 100b.pdf Cap Ceramic 3pF 500V P90 0.1pF Pad SMD 1111 175°C T/R
auf Bestellung 980 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 22
auf Bestellung 980 Stücke:
Mindestbestellmenge: 22
100B3R0BT500XT 100B3R0BT500XT Hersteller : KYOCERA AVX 100B.pdf Description: CAP CER 3PF 500V P90 1111
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.1pF
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Capacitance: 3 pF
auf Bestellung 500 Stücke:
Mindestbestellmenge: 500
100B3R0BT500XT 100B3R0BT500XT Hersteller : KYOCERA AVX 100B-2899743.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 500volts 3pF
auf Bestellung 775 Stücke:
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.1pF
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: P90
Capacitance: 3 pF
auf Bestellung 2332 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
Produkt ist nicht verfügbar