Produkte > KYOCERA AVX COMPONENTS > 100C751GW1500XJ36
100C751GW1500XJ36
100C751GW1500XJ36 KYOCERA AVX Components
100c.pdf
Hersteller: KYOCERA AVX Components
Cap Ceramic 750pF 1500V P90 2% Pad SMD 125°C
auf Bestellung 144 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 100C751GW1500XJ36 KYOCERA AVX Components
Description: MLC C/E/H, Packaging: Tray, Tolerance: ±2%, Features: High Q, Low Loss, Low ESL, Voltage - Rated: 1500V (1.5kV), Package / Case: 2325 (5864 Metric), Temperature Coefficient: P90, Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling, Thickness (Max): 0.165" (4.19mm), Capacitance: 750 pF.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100C751GW1500XJ36 100C751GW1500XJ36 Hersteller : KYOCERA AVX Components 100c.pdf Cap Ceramic 750pF 1500V P90 2% Pad SMD 125°C
auf Bestellung 144 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 5
100C751GW1500XJ36 Hersteller : KYOCERA AVX 100C.pdf Description: MLC C/E/H
Packaging: Tray
Tolerance: ±2%
Features: High Q, Low Loss, Low ESL
Voltage - Rated: 1500V (1.5kV)
Package / Case: 2325 (5864 Metric)
Temperature Coefficient: P90
Size / Dimension: 0.230" L x 0.250" W (5.84mm x 6.35mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency, Bypass, Decoupling
Thickness (Max): 0.165" (4.19mm)
Capacitance: 750 pF
Produkt ist nicht verfügbar
100C751GW1500XJ36 Hersteller : KYOCERA AVX 100C-2899761.pdf Silicon RF Capacitors / Thin Film 750PF 1500V 2% 2525