Produkte > JOHANSON TECHNOLOGY INC. > QEDB102Q101J1GV001E
QEDB102Q101J1GV001E
QEDB102Q101J1GV001E Johanson Technology Inc.
?s=%22QEDB102Q101J1GV001E%22
Hersteller: Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 100PF 1KV NP0 1111
Tolerance: ±5%
Features: High Q, Low Loss, High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1111 (2828 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: RF, Microwave, High Frequency
Thickness (Max): 0.102" (2.59mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
auf Bestellung 2466 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 8
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details QEDB102Q101J1GV001E Johanson Technology Inc.
Description: CAP CER 100PF 1KV NP0 1111, Tolerance: ±5%, Features: High Q, Low Loss, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1111 (2828 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.110" L x 0.110" W (2.79mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: RF, Microwave, High Frequency, Thickness (Max): 0.102" (2.59mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Weitere Produktangebote QEDB102Q101J1GV001E
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
100PF 1KV NP0 1111 (QEDB102Q101J1GV001E - Johanson)
Produktcode: 199664
zu Favoriten hinzufügen Lieblingsprodukt
Widerstande SMD > SMD-Widerstande 2512
Produkt ist nicht verfügbar
QEDB102Q101J1GV001E QEDB102Q101J1GV001E Hersteller : Johanson Technology Inc. ?s=%22QEDB102Q101J1GV001E%22 Description: CAP CER 100PF 1KV NP0 1111
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF