Produkte > CNC TECH > 1015-24-1-2000-004-1-TS
1015-24-1-2000-004-1-TS
1015-24-1-2000-004-1-TS CNC Tech
1015-XX-1-2000-0XX-1-TS.pdf
Hersteller: CNC Tech
Description: WIRE 24AWG RED STRAND FEET
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: Solid
Operating Temperature: 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Ratings: UL Style 1015
Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Part Status: Active
auf Bestellung 6075 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 23
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 1015-24-1-2000-004-1-TS CNC Tech
Description: WIRE 24AWG RED STRAND FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: Solid, Operating Temperature: 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Ratings: UL Style 1015, Jacket (Insulation) Thickness: 0.031" (0.80mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Part Status: Active.