Produkte > CNC TECHNOLOGY > 10368-30-1-0500-005-1-TS
10368-30-1-0500-005-1-TS
10368-30-1-0500-005-1-TS CNC Technology
304ul201036820awg2030.pdf
Hersteller: CNC Technology
Hook-up Wire 30AWG 152.4m 0.9mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 3388 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 572
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 10368-30-1-0500-005-1-TS CNC Technology
Description: HOOK-UP STRND 30AWG BLU 500', Features: Oil Resistant, Packaging: Spool, Voltage: 300V, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 30 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated, Conductor Strand: 7/0.0039", Operating Temperature: -10°C ~ 105°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.033" (0.84mm), Ratings: UL Style 10368, Jacket (Insulation) Thickness: 0.010" (0.25mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Blue.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
Features: Oil Resistant
Packaging: Spool
Voltage: 300V
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 30 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyethylene (XLPE), Irradiated
Conductor Strand: 7/0.0039"
Operating Temperature: -10°C ~ 105°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.033" (0.84mm)
Ratings: UL Style 10368
Jacket (Insulation) Thickness: 0.010" (0.25mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Blue
auf Bestellung 7 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
10368-30-1-0500-005-1-TS 10368-30-1-0500-005-1-TS Hersteller : CNC Technology 304ul201036820awg2030.pdf Hook-up Wire 30AWG 152.4m 0.9mm Tinned Copper 300V Reel
auf Bestellung 58 Stücke: