103MKP275K
103MKP275K Knowles / Illinois Capacitor
MKP.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Safety Capacitors 0.01uF 10%
auf Bestellung 2327 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 103MKP275K Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 10000PF 10% 310VAC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 110°C, Applications: EMI, RFI Suppression, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Ratings: X2, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 310V, Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
103MKP275K 103MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MKP.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 310VAC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 110°C
Applications: EMI, RFI Suppression
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Ratings: X2
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 310V
Height - Seated (Max): 0.366" (9.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
auf Bestellung 2450 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 18
103MKP275K 103MKP275K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MKP.pdf Safety Capacitors 0.01uF 10%
Mindestbestellmenge: 3
103MKP275K 103MKP275K Hersteller : Cornell Dubilier mkp.pdf Cap Film Suppression X2 0.01uF 310VAC PP 10% (13 X 4 X 9mm) Radial Plastic Rectangular Can 10mm 110°C Bulk