Produkte > CORNELL DUBILIER > 103MMR630K
103MMR630K
103MMR630K Cornell Dubilier
mmr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.01uF 630V PET 10%( 13 X 5 X 8mm) Radial 10mm 176.839 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 40802 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1997
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 103MMR630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.394" (10.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm), Capacitance: 10000 pF, Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
103MMR630K 103MMR630K Hersteller : Cornell Dubilier mmr.pdf Cap Film 0.01uF 630V PET 10%( 13 X 5 X 8mm) Radial 10mm 176.839 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 40802 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 1997
103MMR630K 103MMR630K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.01uF 630V 10%
Mindestbestellmenge: 7
103MMR630K 103MMR630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MMR.pdf Film Capacitors 0.01uF 630V 10%
Mindestbestellmenge: 6
103MMR630K 103MMR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 10000PF 10% 630VDC RAD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.394" (10.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.315" (8.00mm)
Capacitance: 10000 pF
Size / Dimension: 0.531" L x 0.197" W (13.50mm x 5.00mm)
Mindestbestellmenge: 29