103MWR152KB
103MWR152KB Knowles / Illinois Capacitor
MWR.pdf
Hersteller: Knowles / Illinois Capacitor
Film Capacitors 0.01uF 10% tol FILM
auf Bestellung 3482 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 103MWR152KB Knowles / Illinois Capacitor
Description: CAP FILM 10000PF 1.5KVDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 300V, Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV), Capacitance: 10000 pF, ESR (Equivalent Series Resistance): 141.471 Ohms, Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.571" L (8.50mm x 14.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
103MWR152KB 103MWR152KB Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 0.01uF 10% tol FILM
auf Bestellung 4053 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
103MWR152KB 103MWR152KB Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MWR%20series-553021.pdf Film Capacitors 0.01uF 10% tol. FILM
auf Bestellung 702 Stücke:
103MWR152KB 103MWR152KB Hersteller : Cornell Dubilier / Illinois Capacitor MWR.pdf Description: CAP FILM 10000PF 1.5KVDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Voltage Rating - AC: 300V
Voltage Rating - DC: 1500V (1.5kV)
Capacitance: 10000 pF
ESR (Equivalent Series Resistance): 141.471 Ohms
Size / Dimension: 0.335" Dia x 0.571" L (8.50mm x 14.50mm)