104CDMCCDS-680MC
104CDMCCDS-680MC Sumida America Components Inc.
104CDMCCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 2.5A 195 MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 195mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 4A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
auf Bestellung 13000 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104CDMCCDS-680MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 68UH 2.5A 195 MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 195mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 4A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 2.5 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104CDMCCDS-680MC 104CDMCCDS-680MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 104CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 68UH 2.5A 195 MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 2.5 A
auf Bestellung 13240 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
104CDMCCDS-680MC 104CDMCCDS-680MC Hersteller : Sumida 104CDMCCDS.pdf Power Inductors - SMD 68uH 20% 195mOhms Metal Composite
Mindestbestellmenge: 3
104CDMCCDS-680MC 104CDMCCDS-680MC Hersteller : Sumida Corporation 104cdmccds.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 68uH 20% 100KHz Metal 2.5A 0.195Ohm DCR 4040 T/R