104CDMCCDS-R15MC
104CDMCCDS-R15MC Sumida America Components Inc.
104CDMCCDS.pdf
Hersteller: Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150NH 43A 0.65MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 0.65mOhm Max
Current - Saturation (Isat): 71A
Material - Core: Metal
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: SMD
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 43 A
auf Bestellung 500 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 500
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104CDMCCDS-R15MC Sumida America Components Inc.
Description: FIXED IND 150NH 43A 0.65MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.453" L x 0.394" W (11.50mm x 10.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 0.65mOhm Max, Current - Saturation (Isat): 71A, Material - Core: Metal, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: SMD, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 43 A.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104CDMCCDS-R15MC 104CDMCCDS-R15MC Hersteller : Sumida America Components Inc. 104CDMCCDS.pdf Description: FIXED IND 150NH 43A 0.65MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Material - Core: Metal
Supplier Device Package: SMD
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 43 A
auf Bestellung 937 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 15
104CDMCCDS-R15MC 104CDMCCDS-R15MC Hersteller : Sumida Corporation 104cdmccds.pdf Inductor Power Molded/Shielded Wirewound 0.15uH 20% 100KHz Metal 43A 0.00065Ohm DCR 4040 T/R
Produkt ist nicht verfügbar
104CDMCCDS-R15MC 104CDMCCDS-R15MC Hersteller : Sumida 104CDMCCDS.pdf Power Inductors - SMD 0.15uH 20% 0.65mOhms Metal Composite