104MMR630KSA02
104MMR630KSA02 Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm)
auf Bestellung 4320 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 480
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104MMR630KSA02 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.248" W (18.50mm x 6.30mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104MMR630KSA02 104MMR630KSA02 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MMR.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Capacitance: 0.1 µF
auf Bestellung 479 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 16
104MMR630KSA02 104MMR630KSA02 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 0.1uF 10% tol. FILM