Produkte > CORNELL DUBILIER > 104MPR630K
104MPR630K
104MPR630K Cornell Dubilier
mpr.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 0.1uF 630V PP 10%( 26 X 10 X 15mm) Radial 22.5mm 1.768 Ohm 105°C Bulk
auf Bestellung 800 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 800
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104MPR630K Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: DC Link, DC Filtering, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 250V, Voltage Rating - DC: 630V, Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm), Capacitance: 0.1 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104MPR630K 104MPR630K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MPR.pdf Film Capacitors 0.1uF 630V 10%
auf Bestellung 214 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
104MPR630K 104MPR630K Hersteller : CDE / Illinois Capacitor MPR-2944749.pdf Film Capacitors 0.1uF 630V 10%
auf Bestellung 3130 Stücke:
Mindestbestellmenge: 2
104MPR630K 104MPR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MPR.pdf Description: CAP FILM 0.1UF 10% 630VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: DC Link, DC Filtering
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 250V
Voltage Rating - DC: 630V
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
Capacitance: 0.1 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.394" W (26.00mm x 10.00mm)
auf Bestellung 3015 Stücke:
Mindestbestellmenge: 10
104MPR630K 104MPR630K Hersteller : Cornell Dubilier mpr.pdf Cap Film 0.1uF 630V PP 10%( 26 X 10 X 15mm) Radial 22.5mm 1.768 Ohm 105°C Bulk