104SML050MD4
104SML050MD4 Cornell Dubilier Knowles
SML.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: Bypass, Decoupling
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99kOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C
Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm)
Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm)
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Ripple Current @ Low Frequency: 3.2 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 4.8 mA @ 100 kHz
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 104SML050MD4 Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP ALUM 0.1UF 20% 50V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.157" Dia (4.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: Bypass, Decoupling, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.99kOhm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 85°C, Surface Mount Land Size: 0.169" L x 0.169" W (4.30mm x 4.30mm), Height - Seated (Max): 0.220" (5.60mm), Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Ripple Current @ Low Frequency: 3.2 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 4.8 mA @ 100 kHz.
Weitere Produktangebote 104SML050MD4
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
104SML050MD4 104SML050MD4 Hersteller : CDE / Illinois Capacitor SML-2944694.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 0.1uF 50V 20% tol. ELECTROLYTIC
Produkt ist nicht verfügbar
104SML050MD4 104SML050MD4 Hersteller : Illinois Capacitor / CDE SML_series-552997.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 0.1uF 50V 20% tol. ELECTROLYTIC
104SML050MD4 104SML050MD4 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor SML.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 0.1uF 50V 20% tol. ELECTROLYTIC