Produkte > CORNELL DUBILIER > 105K250CS6-FA
105K250CS6-FA
105K250CS6-FA Cornell Dubilier
csdatasheet.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 1uF 250V Polymer 10%( 11.2 X 17.8 X 7.6mm) 15mm 0.012 Ohm 125°C
Produkt ist nicht verfügbar
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105K250CS6-FA Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 1UF 10% 250VDC 6DIP, Packaging: Tube, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Package / Case: 6-DIP, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polymer, Metallized, Voltage Rating - DC: 250V, Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm), Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 12 mOhms.
Weitere Produktangebote 105K250CS6-FA
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105K250CS6-FA Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CS.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 250VDC 6DIP
Packaging: Tube
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Package / Case: 6-DIP
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polymer, Metallized
Voltage Rating - DC: 250V
Height - Seated (Max): 0.299" (7.60mm)
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 12 mOhms
Produkt ist nicht verfügbar
105K250CS6-FA 105K250CS6-FA Hersteller : Cornell Dubilier - CDE CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 250V Capstick
105K250CS6-FA 105K250CS6-FA Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 250V Capstick
105K250CS6-FA 105K250CS6-FA Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 250V Capstick