105K400CS6G
105K400CS6G Cornell Dubilier - CDE
CS.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 400V Capstick
auf Bestellung 5 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105K400CS6G Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 1UF 10% 400VDC 14SMD, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Low ESL, Packaging: Bulk, Package / Case: 14-SMD, Gull Wing, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: Gull Wing, Dielectric Material: Polymer, Metallized, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms, Size / Dimension: 0.882" L x 0.700" W (22.40mm x 17.80mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105K400CS6G 105K400CS6G Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 400V Capstick
auf Bestellung 56 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
105K400CS6G 105K400CS6G Hersteller : Cornell Dubilier Knowles CS.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 400VDC 14SMD
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR, Low ESL
Packaging: Bulk
Package / Case: 14-SMD, Gull Wing
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: Gull Wing
Dielectric Material: Polymer, Metallized
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.319" (8.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 8 mOhms
Size / Dimension: 0.882" L x 0.700" W (22.40mm x 17.80mm)
auf Bestellung 3977 Stücke:
105K400CS6G 105K400CS6G Hersteller : Cornell Dubilier csdatasheet.pdf Cap Film 1uF 400V Polymer 10%( 22.4 X 17.8 X 8.1mm) Gull Wing DIP 0.008 Ohm 125°C Tube
auf Bestellung 107 Stücke:
Mindestbestellmenge: 3
Produkt ist nicht verfügbar
105K400CS6G 105K400CS6G Hersteller : Knowles / Cornell Dubilier (CDE) CS.pdf Aluminium Organic Polymer Capacitors 1uF 400V Capstick