Produkte > CORNELL DUBILIER > 105M02QB47
105M02QB47
105M02QB47 Cornell Dubilier
q-qrl.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap RC Network 1uF 200V 20% 47 Ohm 10% 1/2W 1R/1C 85°C
auf Bestellung 149 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105M02QB47 Cornell Dubilier
Description: FILTER RC 47 OHMS/1UF TH, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 200V, Package / Case: Radial, Size / Dimension: 1.449" L x 0.390" W (36.80mm x 9.90mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Low Pass, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Values: R = 47Ohms, C = 1µF, Height: 0.657" (16.70mm), Filter Order: 1st, Applications: General Purpose, Technology: RC, Resistance - Channel (Ohms): 47, ESD Protection: No, Part Status: Active, Number of Channels: 1.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105M02QB47 105M02QB47 Hersteller : Cornell Dubilier q-qrl.pdf Cap RC Network 1uF 200V 20% 47 Ohm 10% 1/2W 1R/1C 85°C
auf Bestellung 149 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 12
auf Bestellung 2000 Stücke:
Mindestbestellmenge: 1000
105M02QB47 105M02QB47 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles Q-QRL.pdf Description: FILTER RC 47 OHMS/1UF TH
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 200V
Package / Case: Radial
Size / Dimension: 1.449" L x 0.390" W (36.80mm x 9.90mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Low Pass
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Values: R = 47Ohms, C = 1µF
Height: 0.657" (16.70mm)
Filter Order: 1st
Applications: General Purpose
Technology: RC
Resistance - Channel (Ohms): 47
ESD Protection: No
Part Status: Active
Number of Channels: 1
auf Bestellung 4367 Stücke:
105M02QB47 105M02QB47 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor Q-QRL.pdf Film Capacitors 1uF 125V 47 Ohm Quencharc
auf Bestellung 690 Stücke:
Mindestbestellmenge: 6
tariffCode: 85322900
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
auf Bestellung 2 Stücke: