105MMR400K
105MMR400K Cornell Dubilier Knowles
MMR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.886" (22.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 200V
Voltage Rating - DC: 400V
Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm)
auf Bestellung 4319 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 7
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105MMR400K Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 400VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.886" (22.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 200V, Voltage Rating - DC: 400V, Height - Seated (Max): 0.709" (18.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 1.024" L x 0.335" W (26.00mm x 8.50mm).
Weitere Produktangebote 105MMR400K
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105MMR400K 105MMR400K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MMR.pdf Film Capacitors 1uF 400V 10% FILM/IC