105MSR100K
105MSR100K Cornell Dubilier - CDE
MSR.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier - CDE
Film Capacitors 1uF 100V 10%
auf Bestellung 692 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105MSR100K Cornell Dubilier - CDE
Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.591" (15.00mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 63V, Voltage Rating - DC: 100V, Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, Size / Dimension: 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105MSR100K 105MSR100K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MSR.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 100VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.591" (15.00mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 63V
Voltage Rating - DC: 100V
Height - Seated (Max): 0.532" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Size / Dimension: 0.728" L x 0.335" W (18.50mm x 8.50mm)