105MWR630K
105MWR630K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
MWR.pdf
Hersteller: Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Film Capacitors 1uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 100 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105MWR630K Knowles / Cornell Dubilier (CDE)
Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Features: Low ESR, Package / Case: Axial, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polyester, Metallized, Voltage Rating - AC: 220V, Voltage Rating - DC: 630V, Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.415 Ohms, Size / Dimension: 0.866" Dia x 1.339" L (22.00mm x 34.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105MWR630K 105MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier Knowles MWR.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 630VDC AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Features: Low ESR
Package / Case: Axial
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polyester, Metallized
Voltage Rating - AC: 220V
Voltage Rating - DC: 630V
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.415 Ohms
Size / Dimension: 0.866" Dia x 1.339" L (22.00mm x 34.00mm)
auf Bestellung 1253 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 3
105MWR630K 105MWR630K Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor MWR.pdf Film Capacitors 1uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 351 Stücke:
105MWR630K 105MWR630K Hersteller : Cornell Dubilier - CDE MWR.pdf Film Capacitors 1uF 630V 10% FILM/IC
auf Bestellung 39 Stücke:
105MWR630K 105MWR630K Hersteller : Illinois Capacitor / CDE MWR%20series-553021.pdf Film Capacitors 1uF 630 Volts 10% FILM/IC