105PHB850K4H
105PHB850K4H Cornell Dubilier Knowles
PHB.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 850VDC RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Radial - 4 Leads
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 100°C
Applications: High Frequency, Switching
Lead Spacing: 1.083" (27.50mm)
Termination: PC Pins
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4 MOhms
Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm)
auf Bestellung 551 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 2
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105PHB850K4H Cornell Dubilier Knowles
Description: CAP FILM 1UF 10% 850VDC RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Radial - 4 Leads, Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 100°C, Applications: High Frequency, Switching, Lead Spacing: 1.083" (27.50mm), Termination: PC Pins, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Height - Seated (Max): 1.457" (37.00mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4 MOhms, Size / Dimension: 1.260" L x 0.866" W (32.00mm x 22.00mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105PHB850K4H 105PHB850K4H Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PHB-2944775.pdf Film Capacitors 1uF 10% tol FILM