Produkte > CORNELL DUBILIER > 105PMB850KSP2
105PMB850KSP2
105PMB850KSP2 Cornell Dubilier
pmb_rmb20series.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Film 1uF 850V PP 10%( 42.5 X 24.5 X 27.5mm) Screw Mount 0.0027 Ohm 100°C
auf Bestellung 756 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 84
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 105PMB850KSP2 Cornell Dubilier
Description: CAP FILM 1UF 10% 850VDC SCREW, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Rectangular Box, Mounting Type: Chassis Mount, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber, Lead Spacing: 0.433" (11.00mm), Termination: Screw Terminals, Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized, Voltage Rating - AC: 450V, Voltage Rating - DC: 850V, Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 1 µF, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7 MOhms, Size / Dimension: 1.673" L x 0.965" W (42.50mm x 24.50mm).
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
105PMB850KSP2 105PMB850KSP2 Hersteller : Knowles / Illinois Capacitor PMB_RMB.pdf Film Capacitors 1uF 850V 10%
auf Bestellung 39 Stücke:
Lieferzeit 10-14 Tag (e)
Anzahl Preis
105PMB850KSP2 105PMB850KSP2 Hersteller : Cornell Dubilier Knowles PMB_RMB.pdf Description: CAP FILM 1UF 10% 850VDC SCREW
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Rectangular Box
Mounting Type: Chassis Mount
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: DC Link, DC Filtering; High Frequency, Switching; Snubber
Lead Spacing: 0.433" (11.00mm)
Termination: Screw Terminals
Dielectric Material: Polypropylene (PP), Metallized
Voltage Rating - AC: 450V
Voltage Rating - DC: 850V
Height - Seated (Max): 1.083" (27.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.7 MOhms
Size / Dimension: 1.673" L x 0.965" W (42.50mm x 24.50mm)
auf Bestellung 61 Stücke:
105PMB850KSP2 105PMB850KSP2 Hersteller : Cornell Dubilier pmb_rmb20series.pdf Cap Film 1uF 850V PP 10%( 42.5 X 24.5 X 27.5mm) Screw Mount 0.0027 Ohm 100°C
Produkt ist nicht verfügbar
105PMB850KSP2 105PMB850KSP2 Hersteller : Cornell Dubilier - CDE PMB_RMB.pdf Film Capacitors 1uF 850V 10%