Produkte > CORNELL DUBILIER > 106AXZ035M
106AXZ035M
106AXZ035M Cornell Dubilier
axz.pdf
Hersteller: Cornell Dubilier
Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 19.89 Ohm 0.15A 2000h 105°C
auf Bestellung 38000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 38000
Produktrezensionen
Produktbewertung abgeben
Technische Details 106AXZ035M Cornell Dubilier
Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm), Polarization: Polar, Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 19.89Ohm @ 120Hz, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm), Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 35 V, Impedance: 760 mOhms, Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 120 Hz, Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz.
Foto Bezeichnung Hersteller Beschreibung Verfügbarkeit
Preis
106AXZ035M 106AXZ035M Hersteller : Cornell Dubilier axz.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (5 X 5.4mm) SMD 19.89 Ohm 0.15A 2000h 105°C
auf Bestellung 24000 Stücke:
Lieferzeit 14-21 Tag (e)
Anzahl Preis
Mindestbestellmenge: 681
Mindestbestellmenge: 681
106AXZ035M 106AXZ035M Hersteller : Cornell Dubilier Knowles AXZ.pdf Description: CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.197" Dia (5.00mm)
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 19.89Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
Height - Seated (Max): 0.217" (5.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 760 mOhms
Ripple Current @ Low Frequency: 75 mA @ 120 Hz
Ripple Current @ High Frequency: 150 mA @ 100 kHz
Mindestbestellmenge: 1000
106AXZ035M 106AXZ035M Hersteller : CDE / Illinois Capacitor AXZ.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 35V 20%
Mindestbestellmenge: 4
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Polarization: Polar
Mounting Type: Surface Mount
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 35 V
Impedance: 760 mOhms
Mindestbestellmenge: 20
106AXZ035M 106AXZ035M Hersteller : Illinois Capacitor / CDE AXZ_series-553042.pdf Aluminium Electrolytic Capacitors - SMD 10uF 35V 20%
106AXZ035M Hersteller : Illinois Capacitor AXZ.pdf Cap Aluminum Lytic 10uF 35V 20% (5 X 5.8mm) SMD 19.89 Ohm 150mA 2000h 105C T/R